top of page

Przyszedł

Czas Na

Lepszy

Czas

"W tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami.".

-Antoine de Saint-Exupéry-

Wstępnie o mnie

Jestem psychologiem (specjalizacja kliniczna), psychoterapeutą integratywnym specjalizującym się w terapii zaburzeń osobowości i traumy (po szkoleniu w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego), dyplomowanym seksuologiem (szkolenie z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu), wykładowcą uniwersyteckim Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kierownikiem i superwizorem Wrocławskiej Psychoporadni, w tym kierownikiem Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Seksuologicznej.

Jestem autorem publikacji specjalistycznych z dziedziny psychoterapii i seksuologii. Jako wykładowca akademicki wspieram w rozwoju studentów psychologii, psychologów, adeptów sztuki psychoterapii oraz asystentów osób niepełnosprawnych prowadząc zajęcia, wykłady, szkolenia i superwizje dla psychologów.

Najbliższy wykład otwarty 9.05.2024r.: "(Nie)trauma seksualna i powrót do zdrowia" zostanie poprowadzony na zaproszenie Koła Naukowego Seksuologii im M. Wisłockiej przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. (link do wydarzenia na FB)

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP), Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA), Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego (PTS) oraz Mindfulness Association Polska.

Poznaj mnie
Practice Areas

Zakres usług psychologicznych

A. Diagnostyka psychologiczna

A1. Diagnostyka zaburzeń psychologicznych (nastroju, lęku itd.)

A2. Diagnostyka trudności i zaburzeń seksualnych

A3. Diagnostyka nienormatywnej tożsamości psychoseksualnej (wielopłaszczyznowe badanie orientacji seksualnej; diagnozowanie dysforii płciowej u osób transpłciowych)

A4. Diagnostyka zaburzeń osobowości

A5. Diagnostyka zaburzeń neurorozwojowych (ADHD, autyzm)

B. Poradnictwo i wsparcie psychologiczne

C. Interwencja kryzysowa i leczenie traum - psychotraumatologia.

D. Psychoterapia osób dorosłych (zaburzenia osobowości, depresyjne, lękowe, w relacjach itp.)

D1. Psychoterapia osób heteronormatywnych i nieheteronormatywnych (link)

D2. Psychoterapia par i małżeństw hetero- i nieheteronormatywnych

E. Terapia uzależnień behawioralnych (od gier, internetu, zakupów...)

F. Poradnictwo seksuologiczne, terapia seksuologiczna

F1. Urozmaicenie pożycia seksualnego

F2. Leczenie zaburzeń erekcji lub/i wytrysku, pożądania, podniecenia i orgazmu, związanych z bólem.

F3. Terapia nadużywania lub uzależnienia od zachowań seksualnych

F4. Diagnoza seksuologiczna, psychoterapeutyczna i terapia osób transpłciowych.

F5. Terapia seksuologiczna zaburzeń seksualnych (parafilii; w tym przynoszący cierpienie sadomasochizm, fetyszyzm, transwestytyzm; pedofilia, ekshibicjonizm, oglądactwo, pedofilia, zoofilia, nekrofilia)

G. Rehabilitacja psychologiczna (po traumatycznym wydarzeniu; po chorobie)

H. Superwizja psychoterapii (superwizja dla psychologów, psychoterapeutów terapii indywidualnych i par oraz zespołów; superwizja pacjentów LGBT)

Pobierz bilet, by uzyskać miejsce w poczekalni do specjalisty. Czas oczekiwania na wolny termin od 3 do 12 miesięcy. Komunikat "Brak miejsca w poczekalni" oznacza osiągnięcie limitu osób oczekujących w poczekalni.
Formularz_kontakt

Skontaktuj się ze mną

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page